okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Bedava Okey Oyna

Bedava Okey Oyna

Hemen hemen herkes tarafından sevilen Okey Oyunu’nu, internetteki okey siteleri sayesinde bedava bir şekilde bedava okey oynayabilirsiniz.

Okey Oyunu ve Okey Oyunu Türleri

Evde okey oynama ve sanal okey oynama herkes tarafından sevilmekte ve oynanmaktadır. Okey oyunu, içerisinde her taştan ikişer adet olmak üzere toplamda 106 taş ve 4 adet istaka bulunan oyunun adıdır. Okey oyununun çeşitli türleri bulunmaktadır. Bu türler; 101 okey, klasik okey, Gin okey, Rummy, Kansas, Kalooki, 10 taş okey ve renkli okey şeklindedir. Okey kuralları her bir okey türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu kurallar dahilinde oynanan okey oyunu oyunculara da oldukça keyif vermektedir. Zaten ülkemizde de en çok oynanan oyunlar arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Sitemiz sanal okey oynama hususunda en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır.

Okey Siteleri

En iyi okey siteleri

En iyi okey siteleri

Okey oyununu artık internet sayesinde ister telefonlarımızdan ister de bilgisayarlarımızdan oynamamız mümkündür. İOS ve android seçenekleri fark etmeksizin çok fazla okey siteleri bulunmaktadır. Oyununu hem gerçek insanlarla beraber canlı olarak hem de bilgisayara karşı oynamak mümkündür. Canlı okey oynarken bir taraftan oyununuzu oynar diğer taraftan da oyundaki rakiplerinizle sohbet edebilirsiniz. Sohbet etmek istemeyip tamamen oyuna konsantre olmak istiyorsanız da bu sohbet özelliğini kapatmanız da mümkündür. Bilgisayara karşı oyunda ise karşılıklı oynadığınız kişiler gerçek değil bilgisayar botlarıdır. Kendinize en uygun olan ve istediğiniz okey türüne yönelik okey sitelerini kullanabilirsiniz.

Bedava Okey Oynamak Mümkün Müdür?

Birçok yeni açılan okey siteleri sizlere bedava imkan sunmaktadır. Hem ücretli hem de ücretsiz okey seçeneği sunan bu sitelerde, farklı özellikler bulunmaktadır. Bu çeşitli okey sitelerinde genellikle sohbet etme özelliği de bulunmaktadır. Burada oyun arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Dilerseniz de bu sohbet etme özelliğini kullanım dışı da bırakmanız mümkündür. Bedava okey oynama özelliğinde genellikle ek olarak üye olmadan okey oynama seçeneği de bulunmaktadır. Okey siteleri bu üyeliksiz özelliği sayesinde sizlere hızlıca okey oynama imkanı tanımaktadır. Üyelikli okey oyununda ise bu oyunu oynayan kullanıcılar profillerini geliştirerek oyunda profesyonelleşir ve rekabet ederek birinci olmanın keyfini çıkararak profillerinizi güçlendirebilirsiniz.

Okey siteleri arasında öne çıkan sitemizde istediğiniz zaman ücretsiz üyeliksiz okey oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz…


Yazar: admin

Görüntüleme: 5802 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 07 Nisan 2021

Cevap bırakın

Okey Odaları - Okey Oyna - Bedava Okey - Mobil Okey - Canlı Okey - Sanal Okey - İkili Okey - Okey siteleri