okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Ücretsiz Okey Siteleri

Ücretsiz Okey Siteleri

Okey, Rummy türünde popüler bir Türk oyunudur. Oyun 106 taştan oluşan oyun setinde oynanmaktadır. Taşlar, üzerlerinde 1’den 13’e kadar rakamlarla 4 farklı renkte gelir. Her sayı 8 mücevher içerir: iki kırmızı, iki sarı, iki mavi ve iki siyah. Ayrıca iki adet numarasız özel mücevher vardır. Bu taşlar oyunda joker karakter olarak kullanılıyor. Okey oyunlarında birçok farklı kural kullanılır. En popüler olanları Düz ​​ve 101’dir. Okey türüne bağlı olarak farklı sayıda oyuncu tarafından oynanabilir.

Ücretsiz okey siteleri ise okey oyununun dijital ortama aktarılmış hali olmasının yanı sıra belli bir ücret karşılığında gelirlerini elde eden sitelerdir. Bu siteler bazı eylemlerin yerine getirilmesi için kullanıcılarından belli bir ücret talep eder. Bunun sonucunda ise bu eylemlerin yerine getirilmesine izin verir. Her ne kadar bu siteler ücretli siteler olsa dahi kullanıcısı oldukça fazladır.

Okey oynamak ücretsizdir ancak site içerisinde bulunan bazı öğelerden ücret istenebilmektedir. Ancak istemediğiniz takdirde sınırsızca okey oynama devam edebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 363 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 08 Ocak 2021

Cevap bırakın

Okey Odaları - Okey Oyna - Bedava Okey - Mobil Okey - Canlı Okey - Sanal Okey - İkili Okey - Okey siteleri