okeyTürkiyenin en kaliteli okey sitesinde sizler de ücretsiz okey oynayabilirsiniz.

Canlı Okey Salonları

Canlı Okey Salonları

Ülkemizde en çok sevilen oyunlardan biri olan Okey’i, canlı okey salonları sayesinde internet üzerinden gerçek insanlarla canlı bir şekilde oynamak mümkündür.

Okey Oyunu Nedir?

İster evde ister de okey salonlarında oynanan okey oyunu, 106 adet taş ve 4 adet istaka ile oynanmaktadır. Kırmızı, siyah, mavi ve sarı renklerden oluşan bu taşların üzerinde 1’den 13’e kadar uzanan rakamlar bulunmaktadır. Okey oyununda her bir taştan ikişer adet bulunmaktadır. Belirli kurallar dahilinde oynanan bu oyun insanlara oldukça keyif vermektedir. Zaten ülkemizde de en çok oynanan oyunlar arasında yerini almaktadır. Siz de canlı okey salonları içerisinde okey oynamanın zevkini tadabilirsiniz.

İnternetten Okey Oyna

İnternetten Okey Oyna

İnternetten Okey Oyna

Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde oynadığımız oyunlar artık sanal dünyaya taşınmaktadır. Bu sanal dünyaya taşınan oyunlar arasında okey oyunu da yerini almaktadır. Okey oyunu oynamak için birçok yeni açılan okey siteleri bulunmaktadır. İnternetten okey oynamanın iki çeşidi vardır. Birincisi çevrimiçi okey oynamadır. Çevrimiçi okey oyununda canlı okey odaları vardır. Bu canlı odalarda gerçek insanlarla canlı bir şekilde oyun oynayabilir ve onlarla aynı zamanda yazışabilirsiniz (İsterseniz sohbet seçeneğini de kapatabilirsiniz). İkincisi ise çevrimdışı okey oynamadır. Bu okey oyununda ise karşınızdaki kişiler gerçek kişiler değil bilgisayar botlarıdır. İsteğe göre bu iki Okey oyunu türünü keyifle oynayabilirsiniz.

Okey Salonları Canlı

En çok oynanan online oyunlardan biri olan Okey oyununda, çeşitli canlı okey salonları bulunmaktadır. Günün her saatinde bu canlı okey salonlarına katılmanız mümkündür. Öncelikle bir Okey oyunu sitesine üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olmanızın ardından hangi okey türünü oynayacağınızı seçmeniz gerekir (klasik okey, 101 okey, 10 taş okey, gin okey, renkli okey gibi birçok okey türü bulunmaktadır). Okey türünü seçtikten sonra karşınıza size uygun masalar çıkacaktır. Bu masalardan boş olanlara tıklayarak oyuna dahil olabilirsiniz. Burada karşılıklı oynayacağınız kişiler gerçek insanlardır. Bu insanlarla oyunun sohbet bölümünden yazışabilir isterseniz de sohbet kısmını kapatabilirsiniz. Belirli kurallar dahilinde oynanan bu canlı okey oyunlarında da hile yapma gibi durumlar da olmamaktadır. Canlı okey odaları içerisinde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

OkeyOdalari.Com Bedava Üyeliksiz Canlı Mobil Okey Odaları ve Salonları


Yazar: admin

Görüntüleme: 2048 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 14 Mart 2021

1 Yorumlar
oyku maden

Okey sitesi ve sohbet sitesi olarak güzel bir site.. emeğinize tşkler

Cevap bırakın

Okey Odaları - Okey Oyna - Bedava Okey - Mobil Okey - Canlı Okey - Sanal Okey - İkili Okey - Okey siteleri