okeyTürkiyenin en kaliteli okey sitesinde sizler de ücretsiz okey oynayabilirsiniz.

Mobil Okey Siteleri

Mobil Okey Siteleri

Hemen hemen herkesin sevdiği oyunlardan biri olan Okey Oyunu’nu çeşitli mobil okey siteleri sayesinde telefonlarımızdan oynamamız mümkündür.

Okey Oyunu

İster evde isterseniz de okey sitelerinde oynanabilen Okey oyunu, toplamda 4 kişi ile oynanmaktadır. Okey oyununda dört renkten oluşan toplamda 106 adet taş ve 4 adet ıstaka bulunmaktadır. Her taştan ikişer adet olmak üzere 1’den 13’e kadar uzanan rakamlar ve iki tane de sahte okey denilen taş bulunmaktadır. Okey taşları belirli kurallar dahilinde dağıtılarak ıstakaya dizilir ve oyun başlar. Okey oyunu türlerinin kendine ait farklı kuralları vardır. Bu kurallar dahilinde oynanan bu oyun insanlara oldukça keyif vermektedir. Zaten ülkemizde de en çok oynanan oyunlar arasında yerini almaktadır.

Okey siteleri

Okey siteleri

Mobil Okey Oynama

O çok severek oynadığımız Okey oyununu artık elimizdeki telefonlardan oynamamız mümkündür.  Bedava okey oynama, artık telefonlarımızda. Okey oynamak için birçok site bulunmaktadır. Bu sitelere üye olarak ister çevrimiçi ister de çevrim dışı okey oynayabilirsiniz. Çevrimiçi okey oyununda canlı okey odaları bulunmaktadır. Bu canlı odalarda karşılıklı okey oynayacağınız insanlar tamamen gerçek kişilerdir. Hatta bu kişilerle oyun esnasında sohbet bölümünden yazışmak da mümkündür. Çevrimdışı okeyde ise karşılıklı okey oynayacağınız kişiler gerçek kişiler değil bilgisayar botlarıdır. Kendinize en uygun mobil okey oynama türünü seçerek keyifli bir oyun süreci geçirebilirsiniz.

Mobil Okey Siteleri Nelerdir?

Ülkemizde en çok oynanan oyunlardan biri olan okey oyununu artık telefonlarımıza indireceğimiz uygulamalar sayesinde oynamamız mümkündür. İster İOS ister Android fark etmeksizin telefonlarınıza okey oyunları indirmeniz mümkündür. Okey siteleri içerisinde her geçen gün gelişen teknolojiye bağlı olaraktan telefonlar için çok fazla mobil okey siteleri bulunmaktadır. Bu mobil okey oyunlarını telefonlarınıza indirerek kesintisiz bir şekilde oynayabilirsiniz. İster çevrimiçi ister de çevrimdışı oynamanız mümkündür. Çevrimiçi oynadığınız zaman orada karşınıza masalar çıkacaktır. Boş olan masayı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Karşılıklı oynadığınız kişiler ise gerçek kişilerdir. Oyundaki mesaj bölümü sayesinde oyun esnasında yazışarak sohbet etmeniz de mümkündür. İsteğe bağlı olarak da bu sohbet özelliğini de kapatabilirsiniz.

OkeyOdalari.Com


Yazar: admin

Görüntüleme: 2051 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 20 Şubat 2021

2 Yorumlar
Piraye

Sohbetin kalitesi bir yan da okey oynayarak da kaynaşma fırsatı sağlayan başarılı ve kaliteli bir site herkese öneririm. Makalen her zaman ki gibi kaliteli olmuş. Emeğine sağlık.

Yesil

tebrikler, mobil okey siteleri arasında hemen öne çıkmış, hem okey oynayıp hem sohbet edilebiliyor

Cevap bırakın

Okey Odaları - Okey Oyna - Bedava Okey - Mobil Okey - Canlı Okey - Sanal Okey - İkili Okey - Okey siteleri